Papiery wartościowe

Papiery wartościowe także mogą stać się gwarancją otrzymania kredytu gotówkowego w naszej firmie. Nierzadko jest tak, że banki nie chcą zaakceptować określonych papierów wartościowych. Pomimo tego nasze przedsiębiorstwo zaakceptuje wszelkie akcje, obligacje, polisy na życie i fundusze inwestycyjne. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i rzetelną, biegłą obsługę. Umowa kredytowa może zostać podpisana na okres od 3 do 12 miesięcy z ewentualnością przedłużenia.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, by uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.