Papiery wartościowe

Papiery wartościowe także mogą stać się gwarancją otrzymania kredytu gotówkowego w naszej firmie. Nierzadko jest tak, że banki nie chcą zaakceptować określonych papierów wartościowych. Pomimo tego nasze przedsiębiorstwo zaakceptuje wszelkie akcje, obligacje, polisy na życie i fundusze inwestycyjne. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i rzetelną, biegłą obsługę. Umowa kredytowa może zostać podpisana na okres od 3 do 12 miesięcy z ewentualnością przedłużenia.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, by uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.